Velkoobchod Orijin Tea Velkoobchod Orijin Tea
  • Angličtina
  • ČajeČaje

    Čerstvé sklizně

    Novinky

    Šetrné zemědělství

    Zelené

    Červené

    Pu-Erhy & Tmavé

    Bílé

    Oolongy

    Žluté

    Jasmínové

    Japonské

    Indické

    Bylinné

  • KeramikaKeramika

    Novinky

    Sklo

    Porcelán

    Yixing

    Litina

    Čajová moře

    Příslušenství

    Soupravy

    Kamjove

    Sáčky

    Sáčky / Ostatní

Login / Register
0 items / 0 Kč
Menu
  • Angličtina
Velkoobchod Orijin Tea Velkoobchod Orijin Tea
0 items / 0 Kč
Zvětšit
Úvodní stránkaČajeŠetrné zemědělství Yunnan Mao Jian 2026

Yunnan Mao Jian 2026

Pro zobrazení cen a dostupnosti se přihlašte

Svěží aromatický zelený čaj z výše položených zahrad hory Wu Liang Shan (1670 m.n.m.). Tmavozelený stejnoměrný list se znatelným podílem stříbřitých tipsů.

List svěží vůně se stopou ovoce, nálev jiskřivé žlutozelené barvy, čerstvé silnější chuti s ovocným nádechem a typickou stopou vůně kaštanových květů.

Aftertaste v dalších nálevech příjemně sládne a vyniká ovocnou chutí.

Vyčistit
Katalogové číslo: E505 Kategorie: Čaje, Šetrné zemědělství, Yunnan, Zelené
zavřít
Kategorie
  • Čaje
    • Červené
    • Oolongy
    • Bílé
    • Pu-Erhy & Tmavé
    • Zelené
    • Žluté
    • Jasmínové
    • Japonské
    • Bylinné
    • Šetrné zemědělství
  • Keramika
  • Popis
  • Další informace
Popis

Termín Ming Qian Cha – 明前茶 se uvádí u čajů z nejcennějších brzkých sklizní roku kdy raší první lístky nejvyšší kvality. Doslova značí čaje sklizené před svátkem jara Qing Ming – 清明 (začátek dubna).

Další informace
Hmotnost-
Původ

Yunnan

Místo

Wu Liang Shan 无量山

Sběr

10.února 2026

Označení

Mao Jian 毛尖, Ming Qian Cha 明前茶, Ye Sheng 野生

Kultivar

Qun Ti Zhong 群体种, Yunnan Da Ye Zhong 云南大叶种

Související produkty

Zavřít

Hua Cha Yin Luo

Čaje, Jasmínové, Šetrné zemědělství
"Stříbrné ulitky" - droboučké lehce zakroucené lístky se spoustou tipsů. Intenzivní sladce jasmínové aroma se snoubí s jemným zeleným čajem. Vysoce kvalitní jasmínový zelený čaj.
Detaily

Pro zobrazení cen a dostupnosti se přihlašte

Náhled
Zavřít

Lu Xue Ya

Zelené, Kuang-si, Čaje, Šetrné zemědělství

"Zelený sníh" je poměrně nový druh čaje, který se začal produkovat kolem roku 2003. Podélně svinuté lístky mají smaragdovou barvu a svěží zelené aroma.

Nálev smaragdově zelené barvy je plné, hutné, vyvážené a lehce pečené chuťi, v dalších nálevech s jemně sladkým aftertastem.

Čaj lze připravit ve studené vodě. Dobu louhování je pak nutné prodloužit minimálně na 7 minut. Jednoduše tak v horkých letních dnech připravíte lahodný a osvěžující 'ledový čaj'.

Detaily

Pro zobrazení cen a dostupnosti se přihlašte

Náhled
Zavřít

Dian Hong Mao Feng

Čaje, Červené, Šetrné zemědělství

„Ochmýřené vrcholky z Yunnanu“ – vyšší sorta červeného čaje z oblasti Simao. Vyrobena z jedné z nejlepších vyšlechtěných odrůd, Yunkang 10.

Nálev jantarové barvy je obohacen o volně se vznášející tipsové chloupky (trichomy), které dodávají čaji sladkost, kulatost a plnost. Po přivonění lze rozlišit vůni sušených meruněk a lesního medu. 

Čaj zaujme svou jemnou, sladkou chutí ovoce s dřevitým tónem a jemnou dochutí. Je zvláště vhodný pro popíjení v chladných měsících roku díky jeho prohřívající energii.

Listy a tipsy v poměru 2:1 mají jednotnou hnědo-oranžovou barvu, což značí kvalitní proces oxidace. Lze z nich připravit mnoho nálevů.

Detaily

Pro zobrazení cen a dostupnosti se přihlašte

Náhled
Zavřít

Orijin 2023 Simao Cha Tou

Čaje, Pu-Erhy & Tmavé, Šetrné zemědělství, shu - tmavé (ripe)
"Čajové hlavy" z oblasti Simao, sběr z roku 2023. Krásné a velké, pevně 'slisované'.Plné, nasládlé a již lehce vyzrálé chuti na mnoho a mnoho nálevů.
Detaily

Pro zobrazení cen a dostupnosti se přihlašte

Náhled

Velkoobchod Orijin Tea

Na Maninách 856/15, Praha 7
+420 725 502 848
info@orijin.cz

Zákaznický servis

O nás | Kontakty
Novinky | Blog
Kompletní nabídka
Maloobchod | Čajovna

Podmínky

Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Prohlášení o shodě
Orijin Tea | XIN RONG INTERNATIONAL spol. s r.o. - All Rights Reserved
  • Menu
  • Kategorie
  • ČajeČaje
  • KeramikaKeramika
  • ČajeČaje
  • KeramikaKeramika
Nákupní košík
zavřít

Přihlásit

zavřít

Zapomněli jste heslo?

Nemáte účet?

Vytvořit účet
Sidebar
Začněte psát a zobrazí se produkty...
Obchod
0 items Cart
Můj účet